Choď na obsah Choď na menu
 


Majstrovstvá Sveta v hokejbale

15. 6. 2009

Vážení hokejbaloví priaznivci,

 

 

 

SHbÚ si Vás dovoľuje informovat, že sa podarilo zabezpečit v spolupráci s STV  zaradenie do vysielania stanice STV3 odvysielanie prvého zahraničného priameho prenosu z medzinárodného hokejbalového zápasu z MS v hokejbale 2009 v Plzni prostredníctvom televízneho signálu. Priamy prenos medzi družstvami CZE a SVK  z MS V Plzni sa bude vysielať dňa 16.6.2009 o 17 hod.

 

Zároven sa podarilo vybavit, že každý deň sa budú z MS posielať do STV zábery zo zapasov SVK družstiev, ktoré sa budú vysielat v spravodajstvách STV počas večerných hodín.

Ak by sa náhodou podarilo postupit SVK mužskému tímu do finale, STV uvažuje odvysielat aj priamy prenos z tohoto finále dňa 20.6.2009 o 17 hod.

Odvysielanie prvého zahranicneho priameho prenosu z hokejbalového zápasu napomože dobrej propagacii slovenskeho hokejbalu ako najúspešnejšieho kolektívneho športu na Slovensku a tým aj jeho umiestnenie na pozície, ktoré mu právom patria.

 

Zároveň SHbÚ si Vám dovoľuje oznámiť, že okrem TV prenosu zo zápasu CZE  - SVK a každodenného spravodajstva z MS organizatori MS zabezpečili aj odvysielanie vybraných zápasov z MS, ktoré bude možné sledovať na PC po kliknutí na stránku MS v Plzni www.pilsen2009.com od 13.6.2009 a zároveň aj sumár zo všetkých zápasov z celého dňa. Je určite potešiteľné, že týmto spôsobom budete môct sledovat všetky zápasy SVK reprezentácie v základnej skupine a dúfame,  že aj v Play off  A skupiny .

 

Viac na stránke http://www.pilsen2009.com/